Вступ (магістратура)

Вельмишановні абітурієнти! 

   На цій сторінці знаходиться корисна для вас інформація щодо вступу на нашу кафедру на рівень підготовки «магістр».


ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КПІ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО


Підготовка магістрів:

  


Офіційна інформація про вступ до магістратури у 2023 р. розміщена на сайті Приймальної комісії університету та сайті факультету.


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Контакти відповідальної особи від кафедри промислового маркетингу: к.е.н. Кофанов Олексій Євгенович https://t.me/Aleckof 

 

Пошта для питань та відповідей: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальний секретар відбіркової комісії ФММ к.е.н., доц., доцент кафедри економіки і підприємництва КИРИЧЕНКО Сергій Олександрович

Заступник відповідального секретаря ВК ФММ з прийому до магістратури к.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту підприємств ЧЕНУША Олександр Сергійович

 

 Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовлення або за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальності 051 Економіка 073 Менеджмент, 075 Маркетинг тобі потрібно обовʼязково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Також тобі потрібно скласти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) за спеціальністю. Для складання ЄВІ та ЄФВВ потрібно зареєструватись з 07 травня до 29 травня (до 18.00) та з 24 червня серпня до 15 липня скласти його.

 

 ЄФВВ-2023: ПРИКЛАДИ ЗАВДАНЬ

 

ЄВІ, який у попередні роки був випробуванням з іноземної мови, у 2024 році, як і минулого року, поєднуватиме два окремі тести.

Для успішного складання ЄВІ потрібно виконати завдання двох блоків: іноземної мови і тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ ТА ЄФВВ

1. Зареєструватись для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) у системі «Електронний кампус» за інструкцією (2). Складання ЄВІ обов’язкове для вступу до магістратури. Реєстрація для складання ЄФВВ неможлива без попередньої реєстрації для складання ЄВІ.

2. Відсканувати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка, 3-5 за наявності декількох фото) або ID-карта (обидві сторони), закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки або всі сторони картки), зберегти в один документ у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.

3. Відсканувати облікову картку платника податків та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jpg/.png розміром до 1 мб.

4. Відсканувати фотокартку для документів (біле/світле тло) та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jp/.png розміром до 1 мб. Якщо є електронний формат фотокартки для документів- просто завантажте його!

Прохання сканувати якісно- перед завантаженням- обріжте отримане зображення- нам не треба бачити стіл чи іншу поверхню, на якій ви це робите. Подивіться, щоб на отриманому зображенні усі написи читалися вільно.

В анкеті для реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ необхідно вказувати український мобільний номер.

 

 Завдання ТЗНК  буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентностіз іноземних мов – до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

 

 

 

Як фотографуватися на документи правильно і без проблем: 5 важливих нюансів

 

1. Процедура реєстрації для складання ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2024 року (якщо студент КПІ, але не нашого факультету)

2. Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2024, які бажають вступити до магістратури (для студентів ФММ)

3. Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки або планують вступати після завершення цього року іншого закладу вищої освіти (якщо ви студент іншого навчального закладу, колишній студент КПІ (закінчили у минулі роки), студенти ІПО

 

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

 

Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВФФ саме там.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне ЄВІ й ЄФВВ  потрібно обов’язково!

Екзаменаційні листки будуть видаватися особисто студентам, або надсилатися, за їхнім проханням виключно через службу НОВА ПОШТА

ЄВІ/ЄФВВ проводить не КПІ, а УЦОЯО, тому дізнатися де будуть проходити ці заходи, можна на тестпорталі, в особистому кабінеті: https://zno.testportal.com.ua/master/login

ВСТУП ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

ПІСЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ необхідно зареєструватися в електронному кабінеті вступника та подати заяви на вступ

 

як зареєструвати кабінет?

КАБІНЕТ ВСТУПНИКА

Тут реєструється ваш електронний кабінет вступника, через який подаєте електронні заяви.

В розділі КОНКУРСНІ ПРОПОЗИЦІЇ - можна переглянути подачу заяв на обрану спеціальність та форму навчання.

ДАНИЙ САЙТ Є ЄДИНИМ ОФІЦІЙНИМ ДЖЕРЕЛОМ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВСТУП ТА СПИСКИ ТИХ ХТО ПОДАВ ЗАЯВИ

 

 

 Пріоритетність зазначається в заявах на місця державного або регіонального замовлення (при цьому показник пріоритетності 1 (один) означає найвищу пріоритетність), зазначену вступником пріоритетність заяв не може бути змінено.

 Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. 

МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ - викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського для здобуття вищої освіти та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Загальний обсяг мотиваційного листа для вступників не повинен перевищувати 4000 знаків

 

 

 

 

ЕТАПИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ-24

 

 чекаємо оприлюднення

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАЧИ ДО ВІДБІРКОВОЇ КОМІСІЇ

 

ВСЕ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС:

перегляньте відеоінструкцію та зробіть собі КЕП

Як отримати електронний підпис (Через ДІЮ),

або через ПРИВАТ (найлегше)

або ЕПЦ/КЕП будь-якого  акредитованого центру  сертифікації ключів

Підписання документів

Онлайн сервіс перевірки кваліфікованого електронного підпису

 

ЯК до нас дістатися?

До станції метро «Політехнічний інститут», до зупинки громадського транспорту «Олекси Тихого» (1, 3 швидкісний трамвай) або до зупинки «Політехнічний інститут» тролейбусами, автобусами й маршрутними таксі, що прямують Берестейським проспектом (тролейбус №5, автобус № 31, маршрутні таксі). Залишити транспорт можна на спеціалізованих стоянках.

Розклад роботи Відбіркової комісії ФММ (буде)

У 2024 році вступники самостійно обирають спосіб подання документів для зарахування. У разі особистої присутності, а не подання документів за допомогою надсилання сканованих копії, підписаних кваліфікованим електронним підписом (КЕП), необхідно приїхати до Відбіркової комісії ФММ (місце подання документів буде зазначено ближче до відповідних термінів)

Інформація щодо розкладу роботи відбіркової комісії у 2024 році очікується і буде відома після затвердження Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2024 році.

 

КАНАЛ "ДЕКАНАТ ФММ" ОБОВ'ЯЗКОВО ПІДПИСАТИСЯ

ГУРТОЖИТКИ КПІ ім. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО

 

Вартість проживання в гуртожитках

Офіційний канал студмістечка

Сайт студмістечка з усіма контактами

 

РОЗКЛАД -тут ми дивимося, де і коли у нас пари

ВІДДІЛ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут: Головна Вступ Вступ (магістратура)