19 травня до Бізнес-студії завітали представники компанії Crello

19 травня до Бізнес-студії завітали представники компанії Crello. Вікторія Пилипенко, marketing manager Crello, розповіла про навички, які будь затребувані роботодавцями у найближчі роки згідно зі звітом Всесвітнього економічного форуму. Креативність входить до ТОП-5 компетенцій сьогодення й майбутнього. Говорили про те, як її розвивати та де черпати ідеї. Ксенія Савченко, community manager Crello, показала як створити професійне резюме у графічному редакторі Crello та розповіла про можливості Crello, які використовують маркетологи усьому світі.

Crello — це онлайн-редактор, з яким надзвичайно просто, навіть для недизайнерів, створювати статичні та анімовані креативи для соціальних мереж, реклами, друку, для особистих та бізнес-цілей.
З Crello легко працювати на web, iOS та Android платформах, використовуючи 50+ тисяч шаблонів, які розроблені та оновлюються командою професійних дизайнерів. Студентам особливо в пригоді стануть шаблони презентацій, концептуальних карт, постерів, інфографіки, логотипів, постів соцмереж та, звісно, шаблони резюме.

Як використовувати можливості та контент Crello, щоб створювати стильні дизайни, можна подивитися у коротких відеоуроках від Crello.

Бізнесові студіїї 19 травня, середа о 16-15 Вікторія Пилипенко та команда Crello «Crello - секретний інструмент маркетолога»

Вікторія Пилипенко та команда Crello «Crello - секретний інструмент маркетолога»

1. Креативність як компетенція сучасного маркетолога
2. Як створити професійне резюме у графічному редакторі
3. Можливості Crello для студента та майбутнього маркетолога

Бізнесові студіїї 19 травня, середа о 16-15

Topic: Бізнесові студії. Crello - секретний інструмент маркетолога
Time: May 19, 2021 04:15 PM Kiev

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 837 4679 8682
Passcode: 258080

Бізнесові студіїї 12 травня, середа, о 16-15

«Відеосторітелінг. Створення відео для бізнесу». Світлана Тарасова

ТОВ “Відеосторітеллінг Продакшен”, Директор, Продюсер
1. Product - створення відеомаркетингової стратегії
2. Pre-Production - підготовка до зйомок
3. Production -знімальний період
4. Post-Production - обробка відео
5. Promotion - просування
Формат - Zoom Nataliia Pysarenko is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Бізнесові студії. Відеосторітелінг
Time: May 12, 2021 04:15 PM Kiev

Join Zoom Meeting

ФММ - лідер за рейтингом журналу Forbs

За рейтингом журналу Forbes Факультет менеджменту та маркетингу зайняв 1 місце серед факультетів менеджменту усіх ЗВО України

Відбулась чергова зустріч в рамках постійно діючих Бізнесових студій кафедри!

18 березня 2021 відбулась зустріч студентів 4 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури зі співзасновником діджитал агенції МокСо Тетяною Мокренко та членами її команди, зокрема, випускницею кафедри – Катериною Гаврилюк, що зараз вже очолює в агенції відділ роботи з інфлюєнсерами.

Майже 3 години студенти із захопленням слухали та обговорювали ключові тренди цифрового ринку останнього року, що їх в ході дослідження виявила команда МокСо.

Також Тетяна анонсувала відкриття нових ваканцій в агенції та особливо запросила майбутніх випускників до процесу стажування.

Нагадаємо, що Тетяна Мокренко – давній друг та партнер кафедри, член Консультаційної ради з розвитку спеціальності. В 2019 році була одним з керівників Школи СММ. Зараз в команді Тетяни працюють уже 4 випускники нашої кафедри.

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Новини