Інформація для вступників

Прийом на підготовку фахівців освітнього рівня "магістр" (бюджетна та контрактна форми) здійснюється на основі здобутого освітнього рівня "бакалавр".

Кафедра промислового маркетингу готує:

 • магістрів за спеціальністю «Маркетинг»
 1. Програма комплексного фахового випробування 075 «Маркетинг»
 2. Програма додаткового комплексного фахового випробування 075 «Маркетинг»

Підготовка студентів кафедри здійснюється за такими формами навчання:

 • денна (стаціонар);
 • заочна (без відриву від виробництва).

 


 Вступ 2019 року: Розклад вступних випробувань 2019         Графік роботи та регістрація на ЗНО 


 ДЛЯ ВСТУПУ НЕОБХІДНО СКЛАСТИ:

 

1.    ЄДИНИЙ ФАХОВИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ у формі тесту з іноземної мови

2.   Вступне фахове випробування за Правилами  Прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського

3.   Складання додаткового фаховоговипробування для вступників на спеціальність 075 МАРКЕТИНГ які вступають на основі ступеня вищої освіти здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) буде проводитись у терміни 

 

з 14 травня по 31 травня 2019 року

 

Якщо ти вступаєш до магістратури на навчання за спеціальностю  075 Маркетинг, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 13 травня до 3 червня (до 18.00) та 2 липня скласти англійську, німецьку або французьку мову. Термін подання заяв — з 10 липня до 23 липня, а терміни складання вступного фахового випробування — з 5 до 26 липня. Проте, якщо ці спеціальності — новий для тебе фах (диплом бакалавра ти одержав за іншою спеціальністю), ти маєш скласти додаткове фахове випробування до 31 травня. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники в магістратуру складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються — якщо ти складав минулого року, потрібно обов’язково перескласти.

 

Графік реєстрації на ЗНО з англійської мови

 

Перелік документів, потрібних для реєстрації на ЗНО:

 

 • паспорт або інший документ, що посвідчує особу (оригінал та копії 1, 2 сторінки + 11 (реєстрація) для паперового паспорту, для ID карти – копія карти та Витяг про реєстрацію);
 • ідентифікаційний код (оригінал та копія);
 • диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та додаток до нього  — за наявності (оригінал та копії);
 • у разі відсутності диплому – довідка з закладу освіти про орієнтовний термін закінчення та одержання диплому із вказанням шифру напряму підготовки (спеціальності) та назви;
 • 2 кольорові фотографії 3х4.

 

Результати конкурсних заходів атестаційні комісії оголошують у наступний день після проведення відповідних випробувань.

 

 

Перелік документів для вступу до магістратури:

 

 

 

 • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
 • диплом бакалавра (оригінал та копії)
 • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
 • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
 • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
 • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
 • чотири фотографії

 

 

 

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

 

 Відбіркова комісія магістратури ФММ працює у складі приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: Київ, вулиця Політехнічна, 14 (корпус  16),  аудиторія 145. Телефон гарячої лінії: +38 (096) 318-06-65

 

 Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра.

 

 

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: Facebook  YouTube  Instagram

 Про кафедру промислового маркетингу та її випускників

  Інфографіка вступників кафедри промислового маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського

 Як вступити на маркетинг в КПІ? (відео)

Студентське життя (відео) Студентське життя (Instagram)

 

Перелік спеціальностей набору 2019 року до магістратури:

Магістри 075 - Маркетингспеціалізація: "Промисловий маркетинг"

На кафедрі відбувається підготовка магістрів наукового спрямування (2 роки) та магістрів практичного спрямування (1,5 роки).

Дисципліни, що викладаються на кафедрі, читаються провідними українськими фахівцями в галузі маркетингу: професорами та доцентами. Підготовка студентів здійснюється з використанням як світового, так і унікального вітчизняного досвіду маркетингової діяльності, найновіших теоретичних та практичних напрацювань в галузі маркетингу, отриманих фахівцями в межах власної наукової школи кафедри, досвіду, отриманого викладачами під час практичної та консалтингової діяльності в Україні та закордоном.

Студенти кафедри, окрім обов’язкових дисциплін, слухають оригінальні курси з теорії та практики маркетингової діяльності, актуальні для сьогодення.

Курсові та дипломні роботи виконуються на базі підприємств-резидентів України. Студенти кафедри мають можливість отримання подвійного диплому в європейських університетах-партнерах за міжнародними та міжурядовими програмами обміну студентів.

Магістри, що навчаються на базі кафедри маркетингу, отримують високоякісну теоретичну та практичну підготовку, використовуючи переваги дослідницького університету, проводять науково-дослідну роботу із публікацією фахових статей та тез на всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях з отриманими науково-практичними результатами.

Магістри практичного спрямування, що проходять підготовку на кафедрі промислового маркетингу, виконують науково-практичні роботи по підприємствах України із підготовкою рекомендацій щодо підвищення ефективності маркетингової діяльності підприємств за базою апробації. Вони вивчають дисципліни практичного спрямування, проводять аналітичні та наукові дослідження на різних товарних ринках України та зарубіжжя.

Кафедра, її студенти є одними із лідерів за незалежними рейтингами роботодавців та рейтингами рекрутингових агенцій, що обумовлює традиційно високий попит на випускників кафедри.

 

Ви тут: Головна Абітурієнтам Підготовка магістрів Інформація для вступників