Інформація для вступників

Прийом на підготовку фахівців освітнього рівня "магістр" (бюджетна та контрактна форми) здійснюється на основі здобутого освітнього рівня "бакалавр".

Кафедра промислового маркетингу готує:

  • магістрів за спеціальністю «Маркетинг»
  1. Програма комплексного фахового випробування 075 «Маркетинг»
  2. Програма додаткового комплексного фахового випробування 075 «Маркетинг»
  3. Програма вступного іспиту до магістратури з іноземної мови професійного спрямування

Підготовка студентів кафедри здійснюється за такими формами навчання:

  • денна (стаціонар);
  • заочна (без відриву від виробництва).

Прийом документів (подання заяв) та проведення конкурсних заходів для вступників на навчання за освітнім рівнем "магістр" проводиться у терміни, встановлені НТУУ "КПІ": http://pk.kpi.ua

Результати конкурсних заходів атестаційні комісії оголошують у наступний день після проведення відповідних випробувань.

 Відбіркова комісія магістратури ФММ працює у складі приймальної комісії НТУУ «КПІ» за адресою: Київ, вулиця Політехнічна, 14 (корпус  16),  аудиторія 145. Телефон гарячої лінії: +38 (096) 318-06-65

 

 З правилами прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» можна ознайомитися за посиланням http://pk.kpi.ua

За графіком роботи приймальної комісії (http://kpi.ua/work) кожний абітурієнт особисто надає до відбіркової комісії факультету менеджменту та маркетингу документи за переліком.

 

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: Facebook  YouTube  Instagram

 Про кафедру промислового маркетингу та її випускників

  Інфографіка вступників кафедри промислового маркетингу НТУУ "КПІ" 

 Як вступити на маркетинг в КПІ? (відео)

Студентське життя (відео) Студентське життя (Instagram)

 

Перелік спеціальностей набору 2019 року до магістратури:

Магістри 075 - Маркетингспеціалізація: "Промисловий маркетинг"

На кафедрі відбувається підготовка магістрів наукового спрямування (2 роки) та магістрів практичного спрямування (1,5 роки).

Дисципліни, що викладаються на кафедрі, читаються провідними українськими фахівцями в галузі маркетингу: професорами та доцентами. Підготовка студентів здійснюється з використанням як світового, так і унікального вітчизняного досвіду маркетингової діяльності, найновіших теоретичних та практичних напрацювань в галузі маркетингу, отриманих фахівцями в межах власної наукової школи кафедри, досвіду, отриманого викладачами під час практичної та консалтингової діяльності в Україні та закордоном.

Студенти кафедри, окрім обов’язкових дисциплін, слухають оригінальні курси з теорії та практики маркетингової діяльності, актуальні для сьогодення.

Курсові та дипломні роботи виконуються на базі підприємств-резидентів України. Студенти кафедри мають можливість отримання подвійного диплому в європейських університетах-партнерах за міжнародними та міжурядовими програмами обміну студентів.

Магістри, що навчаються на базі кафедри маркетингу, отримують високоякісну теоретичну та практичну підготовку, використовуючи переваги дослідницького університету, проводять науково-дослідну роботу із публікацією фахових статей та тез на всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях з отриманими науково-практичними результатами.

Магістри практичного спрямування, що проходять підготовку на кафедрі промислового маркетингу, виконують науково-практичні роботи по підприємствах України із підготовкою рекомендацій щодо підвищення ефективності маркетингової діяльності підприємств за базою апробації. Вони вивчають дисципліни практичного спрямування, проводять аналітичні та наукові дослідження на різних товарних ринках України та зарубіжжя.

Кафедра, її студенти є одними із лідерів за незалежними рейтингами роботодавців та рейтингами рекрутингових агенцій, що обумовлює традиційно високий попит на випускників кафедри.

 

Ви тут: Головна Абітурієнтам Підготовка магістрів Інформація для вступників