Навчання в аспірантурі

Для тих, хто прагне отримати науковий кафедра промислового маркетингу здійснює підготовку аспірантів за третім (освітньо-науковим) рівнем PhD (доктор філософії). Кафедра у 2016 році пройшла ліцензування та отримала відповідну ліцензію МОН України. 

1)  за державним замовленням:

  • на підготовку за державним замовленням зараховуються аспіранти, які пройшли конкурсний відбір за результатами вступних випробувань;
  • взаємозобов’язання аспіранта і кафедри визначаються Угодою, якою передбачається своєчасне закінчення роботи над дисертацією, працевлаштування після успішного закінчення денної аспірантури, відповідність сторін у разі невиконання умов Угоди;.

2)  понад державне замовлення:

  • на підставі контрактів, укладеним між НТУУ «КПІ» та вступниками до аспірантури (або установами, що направили їх на навчання), якими передбачається повне відшкодування витрат на їх підготовку, включаючи виплату стипендії;
  • документи на конкурс до аспірантури подаються з гарантійним листом установи про відшкодування вузу витрат на підготовку.

Вступники до аспірантури складають конкурсні іспити зі спеціальності та з іноземної мови. З програмою вступного іспиту можна ознайомитися ТУТ.

Науковий ступінь надає випускникам можливість кар’єрного росту в галузях виробництва, наукових установах та навчальних закладах. Ступінь доктора філософії отримується як результат публічного захисту дисертації на спеціалізованій раді.

Кафедра промислового маркетингу веде також підготовку докторів наук. 

Більш детально з умовами вступу до аспірантури та докторантури можна ознайомитися на сайті відділу аспірантури та докторантури НТУУ «КПІ».

Ви тут: Головна Аспірантам Навчання в аспірантурі