Навчання в аспірантурі

Для тих, хто прагне отримати науковий кафедра промислового маркетингу здійснює підготовку аспірантів за третім (освітньо-науковим) рівнем PhD (доктор філософії).  

1)  за державним замовленням:

  • на підготовку за державним замовленням зараховуються аспіранти, які пройшли конкурсний відбір за результатами вступних випробувань;
  • взаємозобов’язання аспіранта і кафедри визначаються Угодою, якою передбачається своєчасне закінчення роботи над дисертацією, працевлаштування після успішного закінчення денної аспірантури, відповідність сторін у разі невиконання умов Угоди;.

2)  понад державне замовлення:

  • на підставі контрактів, укладеним між КПІ ім. Ігоря Сікорського та вступниками до аспірантури (або установами, що направили їх на навчання), якими передбачається повне відшкодування витрат на їх підготовку, включаючи виплату стипендії;
  • документи на конкурс до аспірантури подаються з гарантійним листом установи про відшкодування вузу витрат на підготовку.

Вступники до аспірантури складають конкурсні іспити зі спеціальності та з іноземної мови. З програмою вступного іспиту можна ознайомитися ТУТ.

Науковий ступінь надає випускникам можливість кар’єрного росту в галузях виробництва, наукових установах та навчальних закладах. Ступінь доктора філософії отримується як результат публічного захисту дисертації на спеціалізованій раді.

Кафедра промислового маркетингу веде також підготовку докторів наук. 

Більш детально з умовами вступу до аспірантури та докторантури можна ознайомитися на сайті відділу аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 


Положення про підготовку здобувачів вищої освіти доктора філософії та доктора наук


 

 

Ви тут: Головна Аспірантам Навчання в аспірантурі