Наша гордість

Всеукраїнський конкурс наукових робіт

Студенти кафедри щорічно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Молодь опановує маркетинг» ім. Ігоря Ткаченка і здобувають велику кількість перемог:

2013 р. подано 6 робіт, 3 премія (Боровенська М., керівник доц. к.е.н. Кубишина Н. С.), 2014 р. подано 3 роботи, 1 премія (Гнідіна О., керівник доц., к.е.н. Діброва Т. Г.).

 

2015 р. подано 5 робіт, 1 премія (Тарасенко О., керівник ст. викл. Черненко О. В.), 3 премія (Говтвяниця А., керівник доц. к.е.н. Діброва Т.Г.)/

2016 р. подано 1 роботу, 1 премія (Гребньова О., Романовська С., керівник ст. викл. Черненко О. В.).


 

2017 р. подано 1 роботу, спеціальна премія (Василенко А., керівник проф., д.ф.-м. н. Солнцев С. О.)

2018 р. подано 1 роботу, 3 премія (Савченко К., керівник к. е. н. Стадніченко В. В.)

У 2016 р. студенти кафедри брали участь у конкурсі дослідницьких робіт SMART START, який був проведений компанією TNS за підтримки фонду ім. Ігоря Ткаченка (всього було підготовлено 3 роботи,  Афанасьєва К. (керівник доц., к.е.н. Бажеріна К. В.)

 

У 2017 р. Студенти кафедри брали участь у конкурсі наукових робіт «Бізнес-аналітика. Перші кроки», який був проведений компанією GFK Ukraine. 4 команди здобули перемогу (одне 1 місце, одне 2 місце, два 3 місця). Наукові керівники: проф. д.ф.-м.н. Солнцев С.О., ст.викл. Черненко О. В.

 

 


Незалежний сертифікаційний центр УАМ в Києві 

На базі кафедри промислового маркетингу з 2008 р. працює Незалежний сертифікаційний центр УАМ в Києві. З 2013 року студенти кафедри складають іспит та отримують кваліфікаційні сертифікати УАМ «Менеджер з маркетингових досліджень»: 2013 р. – 19 сертифікатів, 2014 р. – 13 сертифікатів, 2015 р. – 10 сертифікатів, 2017 р. – 14 сертифікатів.

 

 


Український студентський фестиваль реклами

15 листопада 2012 року студенти 5–го курсу кафедри промислового маркетингу Косовська Марія, Гончар Сергій та Стадченко Людмила взяли участь у VIII Українському студентському фестивалі реклами – наймасовішому молодіжному фестивалі не лише України, але й усього СНД. Учасниками цього заходу стали студенти і аспіранти 120 ВНЗ України, Казахстану, США та інших країн.

У рамках Фестивалю студенти кафедри, на чолі з доцентом Дібровою Тетяною Георгіївною, у секції друкованої реклами представили серію плакатів «Я хочу жити», головна ідея якої полягала у спонуканні людей оберігати фауну України та запобігати зникненню унікальних та рідкісних тварин, що проживають на території нашої держави.

По закінченню Фестивалю журі, на чолі з його засновником Євгенієм Роматом, нагородило студентів кафедри та керівника проекту Діброву Тетяну Георгіївну дипломами, що засвідчують високу оцінку розробленої серії плакатів «Я хочу жити».


Всеукраїнський БІЗНЕС-ЧЕМПІОНАТ НА УТ-1:

Диплом  «За перемогу в інтелектуальній телевізійній грі «Бізнес-чемпіонат – 2008» (Студентська ліга)», Перший Національний телеканал, CEUME (Консорціум з удосконалення менеджмент-освіти в Україні).

Команда НТУУ «КПІ» (у складі якої 2 студенти кафедри промислового маркетингу, тренер команди – ст. викл. кафедри Т.В. Співаковська Т.В.) здобула перемогу у всеукраїнському «Бізнес-чемпіонаті 2008» на Першому Національному телеканалі, обійшовши у фіналі команду Київського національного економічного університету (КНЕУ), а у чвертьфіналі та півфіналі – команди Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету харчових технологій, Національного університету «Києво-Могилянська академія».


ІНШІ НАГОРОДИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Димплом за І місце у номінації «Прикладне дослідження з економічної тематики» Київського регіонального відбіркового етапу IVВсеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» - С. Ставська (науковий керівник – доц. Н.С. Кубишина).

Диплом за І місце в категорії «Теоретична підготовка» у Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу - О. Микало.

Диплом за І місце в категорії «Теоретична підготовка» у Всеукраїнській олімпіаді з маркетингу – Г. Овчіннікова.

Грамота за І місце за доповідь на конференції у Московському державному університеті ім. Ломоносова - І. Кіца.

Диплом ІІ ступеня «За участь у ІІ етапі всеукраїнської студентської олімпіади з маркетингу  - О. Овчіннікова.

Дипломи за ІІ та ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі робіт з маркетингу «Молодь опановує маркетинг», який проходив під патронатом Всеукраїнської асоціації маркетингу (УМА), провідних дослідницьких компаній України: М. Глеєва (науковий керівник – доц. Зозульов О. В.); В. Полушко (науковий керівник – доц. Зозульов О.В.). Спеціальні відзнаки від компанії Pravda Research отримали студенти Л. Калюжна, І. Гаврилова, А. Крижановська, Г. Голубкова, О. Гриценко (науковий керівник – проф. Солнцев С. О.).

Диплом за ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий кейс або дослідження у сфері латерального маркетингу, проведеному Києво-Могилянською бізнес-школою спільно з компанією «Крафт Фудз Україна» в рамках візиту Філіпа Котлера в Україну (команда студентів кафедри під керівництвом ст. викладача Н.В. Юдіної).

Грамота за ІІІ місце у ІІІ Міському конкурсі науково-дослідних робіт серед студентів та молодих вчених вищих навчальних закладів м. Києва «Інтелект молодих – на службу столиці» - С. Ставська.

Грамота за кращу доповідь на секції «Маркетинг» на VIII Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Науково-технічний розвиток: економіка, технології, управління» - К. Яворська.

Фіналіст конкурсу «Новий старт. Стратегія-2050 для України» - С. Ставська.

Диплом Стипендіальної програми Фонду В. Пінчука «Всеукраїнський конкурс Завтра.UA»  - С. Ставська.

Сертифікат «Молодь опановує маркетинг» ім. Ігоря Ткаченка, заохочувальна премія) та стипендіатами Президента України (Г. Овчіннікова), ректора НТУУ «КПІ» (М. Бойченко, І. Гузій, Н. Марченко, Т. Ткаченко, О. Цапук, О. Черних) та Дмитра Андрієвського (Г. Овічіннікова, О. Цапук).


Нагороди викладачів кафедри:

Кафедрі промислового маркетингу присуджено ряд нагород та відзнак, зокрема:

Нагорода Всеукраїнського конкурсу методологічної підтримки бізнес-дисциплін, що проводив Міжнародний Консорціум з удосконалення бізнес-освіти в Україні (CEUME) та Центр інновацій і розвитку.

Диплом за І місце у Всеукраїнському конкурсі методичного забезпечення до напрямку «Маркетинг», що проводив Міжнародний Консорціум з удосконалення бізнес-освіти в Україні (CEUME) та Центр інновацій і розвитку (Т.В. Співаковська за тестові  завдання з маркетингу).

Диплом за І місце в категорії «Маркетинг» у VII Всеукраїнському конкурсі ситуаційних вправ  (Т.В. Співаковська за кейс «Перша Інтернет-аптека: іміджева реклама чи вигідний бізнес?»).

Диплом за І місце в категорії «Міжнародний бізнес» в IV Всеукраїнському конкурсі ситуаційних вправ (за кейс «Київський завод «Авіант» – тернистий шлях до міжнародного успіху»).

Диплом за ІІ місце у III Всеукраїнському конкурсі ситуаційних вправ, що проводив Міжнародний Консорціум з удосконалення бізнес-освіти в Україні (CEUME) та Центр інновацій і розвитку (за кейс «Celotex Corporation: проблеми виходу на український ринок»).


 

Ви тут: Головна Про кафедру Наша гордість