Членство у громадських професесійних організаціях

 


Кафедра промислового маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського була ініціатором створення та є колективним членом ВГО "Українська асоціація маркетингу". Члени кафедри також є членами цієї громадської профеійної організації. УАМ є розробником  стандартів з маркетингу в Україні на основі стандартів ЕС та світового досвіду, має  у своїх членах провідні вітчизняні та резедентів зарубіжних компаній. Професорсько-викладацький склад кафедри бере активну участь у роботі Асоціації, її освітніх програмах, обговорені освітніх та професійних стандартів. Наукові роботи стедентів кафедри неодноразово ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт «Молодь опановує маркетинг» імені Ігоря Ткаченка. Зав. каф. проф. Солнцев С.О. є членом кваліфікаційної комісії з сертифікації фахівців з маркетингових досліджень Асоціації. 

Членство професорсько-викладацького складу кафедри в Український асоціації маркетингу


Кафедра промислового маркетингу, зокрема зав. каф. проф. Солнцев С.О., проф. Зозульов О.В.  бере активну учать у роботі Клубу завідувачів кафедр маркетинг та реклами. Під час конференцій, що проводились під егідою клубу, обгорорювались освітні стандарти з маркетингу, співпраця з роботодавцями, тенденції та перспективи розвитку маркетингу в Україні.


Доцент кафедри Наталія Писаренко є співзасновником, членом Президії та головою комітету з міжнародного маркетингу Федерації розвитку франчайзингу, гостинності та інфраструктури  (Наказ № 625/5 Міністерства Юстиції України від 26.03.2010), що була створена членами Комітету з питань франчайзингу при  Європейській бізнес асоціації. Беручи до уваги пріоритети України щодо інтеграції в Європейський Союз та світову спільноту, головною метою діяльності Федерації є налагодження відносин співпраці міжнародного бізнесу з представниками влади в Україні, підприємцями та підприємствами в Україні, а саме створення сприятливих умов ведення бізнесу в галузі франчайзингу, гостинності та інфраструктури та залучення прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Детальніше...  


 

 

Ви тут: Головна Про кафедру Членство у громадських професесійних організаціях