Бізнесові студії. Компанія "Concetr.ua"

Бізнесові студії. Компанія «Concetr.ua»

6 грудня 2017 року в межах постійно діючих науково-практичних семінарів «Бізнесові студії» пройшла зустріч студентів та викладачів кафедри промислового маркетингу з представниками компанії «Concetr.ua».

Зустріч проводили засновник та керуючий директор компанії Дмитро Феліксов та його партнер Дмитро Чінь, які розповіли про історію становлення компаній Virusmusic та Concetr.ua, її маркетингову стратегії та використанні сучасних інструментів в процесі прийняття рішень, зокрема, bigdata. Також компанія привідкрила завісу процесу ребрендінгу, що недавно провела та презентувала новий бренд-бук.

Зустріч перерослі в жваве обговорення і тривала більше 2 годин. За словами Дмитра Філіксова:  «це був надзвичайно цікавий та корисний досвід, томі що ми перший раз виступаємо саме перед студентами і нам дуже цікаво думки тих, кому зараз 18 або трохи більше, тому що й самій компанії в цьому році 18»

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з представниками бізнесу.

Ви тут: Головна Новини Бізнесові студії. Компанія "Concetr.ua"