I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Маркетинг»

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Маркетинг» відбудеться 12 лютого 2021 року відбудеться на базі кафедри промислового маркетингу

Олімпіада буде відбуватися у двох секціях:

1. «Бакалаври» - студенти 3-4 курсу ОР «Бакалавр»
  2. «Магістри» - студенти 1-2 курсу ОР «Магістр»

Тести будуть базуватися на наступних дисциплінах:

секція «Бакалаври»: «Маркетинг», «Поведінка споживача», «Маркетингові дослідження», «Маркетингова товарна політика», «Маркетингова цінова політика», «Маркетингові комунікації», «Маркетингова політика розподілу».

секція «Магістри»: «Рекламний менеджмент», «Стратегічний маркетинг», «Логістичний менеджмент», «Маркетинговий менеджмент».

Розрахункові завдання будуть охоплювати наступні теми:

секція «Бакалаври»: «Планування й проведення вибірки», «Визначення обсягів вибірки», «Базові методи статистичного аналізу даних», «Вимірювання і шкалювання»,«Чинники ціноутворення», «Конкурентоспроможність товару та показники її оцінювання».

секція «Магістри»: «Бюджетування рекламної кампанії та методи оцінки її ефективності», «Управління запасами», «Складське господарство», «Методи стратегічного аналізу».

Олімпіаду буде проведено у дистанційному режимі. Детальну інформацію буде надіслано на електронну пошту учасників.

Для участі у І турі Олімпіади запрошуються усі бажаючі студенти кафедри промислового маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Реєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/axygrrdoMMaJUQzt6. Термін реєстрації до 10 лютого 2021 року.

Ви тут: Головна Новини I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Маркетинг»