Школа Практичного бренд-менеджменту (Yellow)

В квітні 2021 року для студентів старших курсів спеціальності 075 «Маркетинг» в рамках «Бізнесових студій» стартує Школа Практичного бренд менеджменту (Yellow).

Кафедра промислового маркетингу, в партнерстві з практиками бізнесу – бренд-агенцією «BrandBerry” - Strategy&Brand Management та провідними маркетологами українського бізнесу започатковує програму з практичного опанування навичок створення брендів. Формат школи – теоретичні блоки, розгляд успішних кейсів бізнесу та практична розробка брендів на основі реальних брифів компаній.

Формат роботи – а реальному режимі часу за замовленнями компаній «Розробив та впровадив». Найкращі рішення знайдуть своє застосування в компаніях.

Спеціальні гості програми – підприємці та маркетологи, чиї бренди та бізнеси надихають.

Чекайте наступних анонсів!!!

Ви тут: Головна Новини Школа Практичного бренд-менеджменту (Yellow)