Відбулась чергова зустріч в рамках постійно діючих Бізнесових студій кафедри!

18 березня 2021 відбулась зустріч студентів 4 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури зі співзасновником діджитал агенції МокСо Тетяною Мокренко та членами її команди, зокрема, випускницею кафедри – Катериною Гаврилюк, що зараз вже очолює в агенції відділ роботи з інфлюєнсерами.

Майже 3 години студенти із захопленням слухали та обговорювали ключові тренди цифрового ринку останнього року, що їх в ході дослідження виявила команда МокСо.

Також Тетяна анонсувала відкриття нових ваканцій в агенції та особливо запросила майбутніх випускників до процесу стажування.

Нагадаємо, що Тетяна Мокренко – давній друг та партнер кафедри, член Консультаційної ради з розвитку спеціальності. В 2019 році була одним з керівників Школи СММ. Зараз в команді Тетяни працюють уже 4 випускники нашої кафедри.

Ви тут: Головна Новини Відбулась чергова зустріч в рамках постійно діючих Бізнесових студій кафедри!