29 вересня на базі кафедри промислового маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася XV Міжнародна науково-практична конференція “B2B MARKETING”.

На конференції виступили топ-спікери - представники бізнесу:
- керівниця напряму ABM в компанії Influ2 Дар’я Іванова (презентація);
- експерт з досвіду ключових телеком-послуг lifecell Катерина Бакало;
- к.е.н, доцент кафедри промислового маркетингу, бізнес-консультант, тьютор Королівского інституту маркетингу Великобританії, професор програм Executive mba Наталія Писаренко;
- marketing manager Crello Вікторія Пилипенко;
- директор ВідеоСторіТеллінг Продакшен Світлана Тарасова.

Також відбулися секційні засідання, у процесі яких студенти презентували власні дослідження та змагалися за перші місця.
В результаті призові місця здобули студенти кафедри промислового маркетингу та кафедри менеджменту КПІ імені Ігоря Сікорського, а також студенти кафедри маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка».

Спонсорами конференції виступили компанії lifecell та Лореаль Україна.

Ви тут: Головна Новини 29 вересня 2021 р. відбулася XV Міжнародна науково-практична конференція “B2B MARKETING”.