30 вересня 2021 р. на базі кафедри промислового маркетингу КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся фінал XV Всеукраїнського кейс-змагання з маркетингу “Rising Industrial Marketing Stars”.

Команди отримали завдання від міжнародної компанії Lifecell. Змагання проходило у два етапи: півфінал та фінал. На першому етапі команди мали надіслати виконане завдання в електронному вигляді для оцінки суддям. Завдання включало аналіз конкурентів, ринку та споживачів. На основі результатів півфіналу було обрано 7 команд, які пройшли до фіналу та представили своє бачення суддям вживу. Серед суддів були як викладачі кафедри промислового маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і представники кейсодавця - компанії lifecell, зокрема керівник напряму lifecell Campus Анатолій Бокін, завдяки якому команди мали змогу почути фідбек від представника компанії.

У результаті кейс-змагання було обрано переможців:
1 місце отримала команда «Не сестри» (м. Київ);
2 місце розділили команди «Тріумф» (м. Київ) та «Big Minds» (м. Дніпро);
3 місце посіла команда «strUM» (м. Київ).

Усі переможці отримали призи від спонсора кейс-змагання компанії lifecell.

Ви тут: Головна Новини 30 вересня 2021 р. відбувся фінал XV Всеукраїнського кейс-змагання з маркетингу “Rising Industrial Marketing Stars”