Всеукраїнська конференція

Шановні колеги та студенти!

Міжнародний університет фінансів спільно з факультетом менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ» запрошують молодих вчених та студентів до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Міжнародні інвестиції, глобальні стратегії і підприємництво»

Конференція відбудеться 21 травня 2015 року у Міжнародному університеті фінансів за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус НТУУ «КПІ» №1.

Напрями роботи конференції (секції):

1. Конкурентоспроможність європейських і українських компаній в сучасній глобальній економіці.

2. Міжнародні інвестиції і стратегії українських підприємств.

3. Підприємництво і реформи в Україні.

4. Актуальні проблеми міжнародної банківської діяльності.

5. Перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах інноваційної економіки.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Для участі в конференції необхідно до 10 травня 2015 року надіслати на адресу електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  заявку на участь у конференції і тези доповіді.

Детальніша інформація – у інформаційному листі

Ви тут: Головна Новини Всеукраїнська конференція